Motoryzacja

I Kaliska Wystawa Pojazdów Zabytkowych. Zapisy do 24 września

2020-09-16 13:00:00 red.

27 września Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza na I Kaliską Wystawę Pojazdów Zabytkowych, która odbędzie się w godzinach 11:00 do 17:00. Organizatorami wydarzenia są Grzegorz Tomaszewski i Kamila Rachuta.

WTC
WTC
Do uczestnictwa w Wystawie zapraszamy właścicieli pojazdów wyprodukowanych do 1990 r. liczba miejsc jest ograniczona 80 pojazdów z lat 1925-1990 Wjazd na teren imprezy będą mieli właściciele klasyków, którzy zgłoszą swój udział do 24.09.2020r na adres zlot.klasyki@o2.pl. W wiadomości należy przesłać zdjęcie pojazdu, wpisać numer rejestracyjny oraz roku produkcji pojazdu, imię i nazwisko.
 
Dla uczestników zostaną przygotowane konkursy z nagrodami. Każdy uczestnik na bramie wjazdowej otrzyma pamiątkowy dyplom.
 
Informacje pod numerem telefonu 721-451-094
 
Pamiętajmy o utrzymaniu 2 m odstępów oraz o noszeniu maseczek.
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ