I edycja GrilloGrania- fotorelacja

2012-05-28 14:50:34 Redakcja Calisia.pl

W miniony czwartek 24 maja odbyła się pierwsza edycja GrilloGrania zorganizowana przez Szkołę Muzyczną MUSIC STORE.

Już od godziny 17:00 okolice ul. Przemysłowej zapachniały grillowym dymem a z oddali słychać było muzykę. Po raz pierwszy Szkoła Muzyczna MUSIC STORE znana z koncertów popisowych i nie tylko, zaprosiła na inną formę obcowania z muzyką. Korzystając z pięknej pogody i ogrodu zorganizowano grilla, któremu towarzyszyło muzykowanie uczniów i nauczycieli. Cieszy nas kiedy uczniowie angażują się w przygotowania koncertów, cieszy nas kiedy widzimy emocje i uśmiech jakie niesie ze sobą przyjemność występowania dla bliskich i przyjaciół. A kiedy nasi uczniowie sami zakładają zespoły muzyczne to znaczy że nauka przerodziła się w pasję- mówi Dyrektor szkoły Pani Izolda Huchla. Mamy nadzieję, że GrilloGranie pokazało jak zdolną mamy młodzież.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować