Społeczne

I Angielskie Dyktando Językowe - zgłoszenia do 30 kwietnia!

2021-04-08 11:00:00 WPA UAM

Zakład Filologii Angielskiej WPA UAM w Kaliszu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych Ziemi Kaliskiej do udziału w I Angielskim Dyktandzie Językowym, który odbędzie się 11.05.2021r. o godz. 9:00 na platformie Zoom.

WPA UAM
WPA UAM
Zadaniem uczestników będzie zapisanie jednego krótkiego tekstu w języku angielskim, odczytanego przez rodzimego użytkownika języka angielskiego, który odsłuchają dwukrotnie. Zdjęcie tekstu napisanego odręcznie należy odesłać na adres e-mail: dyktandokaliszuam@wp.pl w ciągu 15 minut od zakończenia drugiego odsłuchu.
 
Termin przyjmowania zgłoszeń mija 30.04.2021r. Zgłoszeń dokonuje nauczyciel reprezentujący daną szkołę. Prosimy nauczycieli o przesyłanie zgłoszeń wraz z wypełnionymi oświadczeniami RODO. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przyjęcia nie więcej niż 8-10 uczestników z danej szkoły.
 
Dane do logowania zostaną przesłane do nauczycieli po 30.04.2021r. Ogłoszenie wyników odbędzie się 18.05.2021r.
Kontakt: dyktandokaliszuam@wp.pl

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ