HELIOS SPORT - Liga Mistrzów na dużym ekranie. Uwaga konkurs!

2019-05-26 13:00:00 Kino Helios

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Zapraszamy na transmisje finałowego meczów Ligi Mistrzów. Już 1 czerwca wielki mecz Tottenham Hotspur – Liverpool FC.

Zapraszamy wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania! Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się niezwykle realistyczne. Widzowie będą mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun. Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych oraz rozgrywane na europejskich stadionach.

Zaproś przyjaciół i kibicujcie swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie!

Szczegóły i bilety na stronie kina – TUTAJ

UWAGA KONKURS
Dla czytelników Calisia.pl mamy 1 podwójne zaproszenie na finał Ligi Mistrzów na sobotę na godz. 20.45 w Kinie Helios. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Podaj imię i nazwisko polskiego bramkarza który zdobył Ligę Mistrzów z Liverpoolem.

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując Liga Mistrzów a w treści maila swoją odpowiedź oraz imię i nazwisko. Wyniki podamy w czwartek 30 maja około godz. 15.00. 

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ