Społeczne

Helena Kubiak przechodzi na emeryturę. Ponad pół wieku pracowała na rzecz kaliskiej oświaty

2022-07-27 15:30:00 red za Katarzyna Ciupek/UM Kalisz

Przez ponad 50 lat Helena Kubiak pracowała w jednostkach samorządowych. Zajmowała się sprawami związanymi z planowaniem i nadzorem nad realizacją budżetu. Teraz przechodzi na emeryturę.

fot. Katarzyna Ciupek
fot. Katarzyna Ciupek

- Wiceprezydent Grzegorz Kulawinek oraz Marcin Cieloszyk, sekretarz Miasta Kalisza, podziękowali dziś za wieloletnią pracę pani Helenie Marii Kubiak, która przechodzi na emeryturę - informuje Katarzyna Ciupek rzecznik prasowy UM w Kaliszu.

Helena Kubiak początkowo była pracownikiem Wydziału Oświaty Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Kaliszu, następnie Kuratorium Oświaty. W 1996 roku zasiliła szeregi Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Kaliszu. Jest cenionym pracownikiem Wydziału Edukacji, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem. Zawsze życzliwa, sumienna, ciesząca się uznaniem wśród współpracowników i przełożonych.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować