Konkursy

Halloween-owy Filmowy Poranek w Heliosie! Szybki konkurs!

2019-10-25 12:09:53 Kino Helios

Konkurs

27 października, godz. 10:30. w Kinie Helios odbędzie się kolejny seans dla najmłodszych kinomanów z cyklu Filmowych Poranków. Będzie to specjalne spotkanie! Uczestników zapraszamy w strojach halloween-owych! Już od 10:00 rozpoczną się zabawy z animatorami. Mamy dla Was 6 pojedynczych zaproszeń!

Kino Helios
Kino Helios

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 1. W niedzielę 27 października o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Pierwsze spotkanie
  • Nie budzić do wiosny!
  • Idą Święta
  • Ślady zwierząt niewidzianych
  • Sama wśród wilków
  • Konfiturki
  • Wiosna przyszła!

"Masza i Niedźwiedź" to pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie, serial o niesfornej dziewczynce Maszy oraz jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu.

Pewnego dnia Masza zgubiła się w lesie. Nie mogła znaleźć drogi powrotnej, jednak na swoje szczęście spotkała mieszkającego w małej chatce Niedźwiedzia. Od tej pory stali się najlepszymi przyjaciółmi i wspólnie przeżywają niesamowite przygody. W krótkim czasie dziewczynka poznała również innych mieszkańców lasu, takich jak wilk, zajączek, inne niedźwiedzie oraz niezliczoną liczbę różnorodnych ptaków. Wszystkie bajki Maszy zawierają morał oraz ciekawą historię nawiązującą do podstawowych i najważniejszych wartości, takich jak przyjaźń, miłość, lojalność czy zaufanie.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają już od godziny 10:00 atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy w przebraniach Halloween-owych. Dla każdego przebranego dziecka słodka niespodzianka.

Link do wydarzenia: https://www.helios.pl/40,Kalisz/BazaFilmow/Szczegoly/film/16926/Filmowe-Poranki%3A-Masza-i-Niedzwiedz--cz--1

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

6 pojedynczych zaproszeń na Filmowy Poranek - na niedzielę, 27 października godz. 10:30 w Kinie Helios zdobywają: Anna Lesiecka, Marta Banaszkiewicz, Anna Tan, Dorota Olszczyńska, Tomasz Jeżyk, Marta Wawrzyniak.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ