Kultura

Gwiazda legendarnej formacji Bad Boys Blue zagra dla Jagódki w miejscowości Szałe

2021-08-24 12:30:00 Organizatorzy

Rui Carlos Ferreira – były członek legendarnej formacji Bad Boys Blue, znanej z takich ponadczasowych hitów jak "You’re a Woman", "Pretty Young Girl", "I Wanna Hear Your Heartbeat" czy "Come Back and Stay", wystąpi 28 sierpnia na głównej plaży w miejscowości Szałe koło Kalisza.

Organizatorzy
Organizatorzy
Gwiazda wystąpi w ramach organizowanego przez fundacje Pomaganie Jest Trendy i Bread Of Life festynu charytatywnego “#AktywujemySzałe – Gramy dla Jagódki”, którego celem jest pomoc w zbiórce funduszy dla 11 miesięcznej Jagódki, chorej na SMA (na ten cel potrzebne jest 9 milionów złotych)
 
Koncert poprzedzi również występ Orkiestry Dętej oraz zespołu Ben Vito, imprezę nakręcać będzie LOrd, znany producent muzyczny z przebojów takich jak “Take me” z Patrizią Kazadi czy „New Yorker” z Michałem Urbaniakiem - to pierwszy singiel z nadchodzącego projektu „Kind of Blues” nagrany w Chicago z udziałem najlepszego gitarzysty świata, nagrodzonego 8 krotnie nagrodą Grammy, 24 krotnie nagrodą W.C. Handy Awards (potocznie blueasowe oskary) czy Narodowym Medalem Sztuk wręczanym przez Prezydenta USA Budy Guy’em i raperem Walterem West. LOrd w 2015 jako jedyny Polak wystąpi z szwajcarską wokalistką Tla Durden & Crew w finale „Champion League 2015” przed Berlińską publicznością.
 
O godzinie 15:00 odbędzie się również mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją Wenezueli, składającej się z teamu BHP Consulting Kalisz i reprezentacją Opatówka, w której skład wejdą Radni miejscy. Impreza rozpocznie się w samo południe, gdzie na uczestników czekać będzie moc atrakcji, takich jak:
 
- STREFA DZIECIĘCA, a w niej dmuchańce, malowanie buziek, przejażdżki kucykiem czy bryczką, spacery z alpakami, pokazy z udziałem sokołów i wiele innych
- STREFA KULINARNA, z wiejskim jadłem, foodtruckami, watą cukrową, grillem czy lodami
- STREFA ZDROWIA, z bezpłatnymi testami na przeciwciała (również poszczepienne) od lidera na rynku, firmy Lomina
- STREFA MOTO, czyli przejażdżki quadem, samochodami terenowymi i wystawa motocykli
- STREFA ROZRYWKI z paintballem i pokazami tanecznymi Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej oraz społeczności latynoskiej pod banderą BHP Consulting
 
Impreza organizowana jest pod hasłem #AktywujemySzałe, albowiem pod tym hasłem fundacja Pomaganie Jest Trendy w przyszłym roku planuje wspólnie z Gminą Opatówek aktywować kultową dla Kaliszan plażę, gdzie co tydzień odbywać się mają imprezy dzienne dla rodzin oraz wieczorne dla młodzieży z udziałem znanych DJów.
 
Bieżące informacje o imprezie : https://fb.me/e/2Ci7ZQSPc

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ