Społeczne

Groźny wypadek w Russowie. Dwie osoby przewiezione do szpitala [AKTUALIZACJA] [Zdjęcia]

2020-07-09 07:00:20 red

Trzy samochody – dwa dostawcze oraz ciężarówka zderzyły się w miejscowości Russów na trasie Kalisz- Konin. Dwóch kierowców zostało przewiezionych do szpitala. Na miejscu nadal pracują policjanci.

fot. JM
fot. JM

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji w czwartek, 9 lipca około godz. 4.50 na DK 25 w miejscowości Russów doszło do zdarzenia, w którym uczestniczyły trzy pojazdy – Kierujący pojazdem ciężarowym marki Renault z przyczepą, 44-latek z powiatu inowrocławskiego zjechał na przeciwległy pas jezdni jadąc od kierunku Konina w kierunku Kalisza i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Fiat Ducato typu bus, którym kierował 61-letni mężczyzna z Kalisza. Na skutek zderzenia Fiat zjechał do rowu, a następnie się wywrócił. Za Fiatem jechał kolejny pojazd typu bus – Opel, którym podróżowały dwie osoby - 26-letni kierowca oraz 21-letnia pasażerka – oboje to mieszkańcy powiatu słupeckiego – informuje podkom. Witold Woźniak z zespołu prasowego kaliskiej komendy – Kierujący Renault oraz kierujący Fiatem zostali przewiezieni do szpitala – dodaje.

Z informacji uzyskanych od policji wynika, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia nadal pracują policjanci.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ