Motoryzacja

Groźna kolizja w Kucharach. Pojazd osobowy zderzył się z ciężarówką

2019-07-10 10:30:00 BK

Pojazd osobowy marki Seat oraz ciężarowe Volvo zderzyły się na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Kuchary w gminie Gołuchów. Kierujący pierwszym pojazdem trafił do szpitala.

fot. OSP Gołuchów
fot. OSP Gołuchów

Do zdarzenia doszło 9 lipca, przed godziną 15:00, na skrzyżowaniu wyposażonym w sygnalizację świetlną. Kierowca ciężarówki jechał na skrzyżowaniu prosto, w kierunku na Kalisza. Kierujący seatem natomiast skręcał na skrzyżowaniu w lewo. Doszło do zderzenia pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana. 

Działania strażaków polegały na udzieleniu pomocy osobom poszkodowanym oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Na czas działań ruch odbywał się wahadłowo. W działaniach brały udział: JRG Pleszew, OSP Gołuchów, OSP Kuchary, zespół ratownictwa medycznego oraz policja .

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ