Sport

Gratulacje dla mistrzyni Julii Maik

2021-01-14 09:30:00 UM Kalisz

Julia Maik, reprezentantka sekcji pływackiej KKS-u Kalisz, odwiedziła wraz z trenerem Dominikiem Grudzińskim, prezydenta Krystiana Kinastowskiego. Włodarz miasta pogratulował pływaczce zdobytych tytułów i medali.

fot. Katarzyna Ciupek
fot. Katarzyna Ciupek

Srebrny medal na 50 m stylem dowolnym Julia wywalczyła podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Olsztynie. W trakcie eliminacji zawodniczka pobiła swój życiowy rekord przepływając 100 m kraulem w 54,99 s.

Julia zdobyła także Mistrzostwo Polski Juniorów (17-18 lat) na 50 m stylem dowolnym oraz brązowy medal na 100 m stylem motylkowym.

Więcej informacji na temat sukcesów Julii Maik:
Seniorski medal Julii Maik. Kaliska pływaczka wicemistrzynią Polski!
Kaliszanie w pływackich Mistrzostwach Polski Juniorów 17- i 18-letnich.

Gratulacje sportsmence złożył także wiceprezydent Grzegorz Kulawinek.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ