„Gra o tron” powraca na ekrany kina Helios!

2019-04-15 10:00:00 Kino Helios

Helios zaprasza swoich Widzów na absolutnie wyjątkowe wydarzenie. 15 kwietnia o godzinie 19:00, we wszystkich kinach sieci Helios, wyświetlony zostanie pierwszy odcinek finałowego sezonu serialu „Gra o tron” na specjalnych, bezpłatnych pokazach. Seanse zostaną poprzedzone emisją ostatniego odcinka siódmego sezonu znakomitego serialu HBO.

Ekranizacja bestsellerowej sagi “Pieśń Lodu i Ognia” George’a R.R. Martina ma już status kultowej produkcji. Bijący rekordy popularności serial fantasy to opowieść o obłudzie i zdradzie, szlachetności i honorze, podboju i triumfie. Pożądanie, intrygi oraz siły nadprzyrodzone wstrząsają od lat czterema stronami Westeros. Teraz rozegra się ostateczna walka o Żelazny Tron!

Fanom jednego z najlepszych seriali wszech czasów, którzy zdobędą zaproszenie na pokaz premierowego odcinka ósmego sezonu na dużym ekranie, Helios przypomni losy bohaterów Siedmiu Królestw wyświetlając także finałowy odcinek siódmego sezonu.

Aby zdobyć bezpłatne podwójne zaproszenie należy dokonać rejestracji pod adresem got.helios.pl(panel rejestracyjny będzie aktywny do 12 kwietnia do godziny 9:00)i odebrać je osobiście, w kasie wybranego podczas rejestracji kina Helios. Odbiór zaproszeń będzie możliwy w niedzielę, 14 kwietnia. Abonenci HBO GO będą mogli odbierać zaproszenia już dzień wcześniej, od 13 kwietnia. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.helios.pl/pokaz_got.

UWAGAWYNIKI KONKURSU

Poprawna odpowiedź na pytanie: Podaj tytuł imię i nazwisko autora a także tytuł powieści, na podstawie której powstał serial “Gra o Tron”? brzmi: George R.R. Martin, Pieśń lodu i ognia.

1 podwójne zaproszenie na seans z serialem “Gra o Tron” – na poniedziałek, 15 kwietnia, godz. 19 w Kinie Helios zdobywa Pan Tomasz Adamkiewicz.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ