Kultura

Głośne czytanie "Incydent" Jarosława Jakubowskiego - online

2020-11-19 15:30:00 OKP Wieża Ciśnień

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Wraca cykl „Ciśnienie na poezję”, którego pierwsza edycja miała miejsce w styczniu tego roku.Wówczas usłyszeliśmy fragmenty „Kwiatów polskich” J. Tuwima w interpretacji Ziny Kerste. 

OKP Wieża Ciśnień
OKP Wieża Ciśnień

Już 23 listopada, o godz. 18:30 Małgorzata Maślanka i Marcin Grzymowicz, aktorzy związani z teatrami warszawskimi przeczytają tekst Jarosława Jakubowskiego pt.” Incydent”. Wszystko odbędzie się na profilu facebookowym Ośrodka Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień. Będzie to prapremierowe czytanie tego utworu w formie audio-video. Aktorzy stworzyli bardzo intymną, osobistą atmosferę, której ten tekst wymaga.

- Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tam wątki zbieżne z własnymi przeżyciami. Wszystko sfilmował dla Państwa Tomek Wolff. Zapraszamy!! - OKP Wieża Ciśnień.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/369389244349395

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ