Konkursy

Gloria Bell w Kinie Konesera! Konkurs!

2019-07-16 15:00:00 Kino Helios

Konkurs

W środę, 17 lipca w ramach Kina Konesera zobaczymy GLORIĘ BELL – Znakomity film Sebastiana Lelio z Julianne Moore w roli tytułowej. Lelio ma na swoim koncie m.in. nagrodzony Oscarem film „Fantastyczna kobieta”. „Gloria Bell” to remake jego własnego filmu „Gloria”, który nakręcił w Chile w 2013 r.

 

Gloria Bell
Gloria Bell

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Zapraszamy na kolejny seans w Kinie Helios 17 lipca, o godzinie 18:30.

Opis filmu:

Szczera, zabawna i wzruszająca słodko-gorzka opowieść o współczesnej kobiecie. To film o każdej z nas! Gloria nic sobie nie robi z oczekiwań innych na temat tego, jak powinna wyglądać, czy zachowywać się kobieta w jej wieku. Skacze na bungee, uwielbia spontaniczne podróże, a wieczorami szaleje na parkiecie. Gdy się na nią patrzy, aż chce się żyć. I choć jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, były mąż znajduje młodszą partnerkę, a nowy romans okazuje się daleki od ideału, Gloria nie planuje obrażać się na swój los.

Link wydarzenia tutaj: http://www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKonesera/

 

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU

1 podwójne zaproszenie na Kino Konesera - na środę, 17 lipca godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywa Pani Justyna Zimna.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ