Gdzie ulokować gości?

2016-10-17 07:05:00 reklama@calisia.pl

Czasami zdarza się, że mamy gości. Więcej gości, niż może pomieścić nasz dom albo mieszkanie. Organizujemy wesele, albo szkolenie, albo koncert. Co zaproponiowć naszym gościom, żeby nie spali w drogich hotelach, ani na ławce w parku?

Pewnego dnia miałem okazję obejrzeć opuszczony dom w spokojnej dzielnicy Kalisza. Tak zaczęła się moja przygoda z branżą hotelarską.

Wystrój wnętrz i klimatyczne ogrody spowodował, że przyszedł mi do głowy pomysł wykorzystania urokliwego miejsca na coś fajnego, co będzie służyło ludziom. Od razu wiedziałem, że fajnie będzie, jeśli to niezwykłe miejsce udostępni się ludziom. Tak narodził się pomysł stworzenia urokliwego butikowego hostelu. I dziś, po ponad dwóch latach, właśnie na tym stanęło.

Tworząc Magic Garden Hostel postawiłem sobie cel. Chciałem, żeby każdy gość mojego hostelu, opuszczał go z uśmiechem i polecał to miejsce innym. Żeby przekazywał adres (Jagodowa 16 w Kaliszu), osobom które będą szukać noclegu dla siebie i rodziny w najstarszym mieście w Polsce.

Oczywiście miejsce, w którym obecnie znajduje się Hostel, w momencie kiedy je ujrzałem było bardzo zaniedbane i potrzebowało dużo pracy, ale pragnienie połączone z determinacją, spowodowało, że we wrześniu tego roku zaczął funkcjonować Magic Garden Hostel.

Dla osób przyjeżdżających do Kalisza mamy do zaoferowania przyjemne i miłe miejsce, w którym ludzie mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Monitoring, osobiste szafki zamykane na kluczyk, parking przy Hostelu oraz wejście przy użyciu karty elektronicznej powodują, że każdy będzie mógł tylko myśleć o odpoczynku. W relaksie pomoże również cicha okolica i bliskość rzeki.

Klienci będą mogli skorzystać z miejsca noclegowego w jednym z czterech pokoi. Dwu-, trzy-, pięcio- i ośmioosobowe pokoje to oferta jaka czeka na gości w tym niepowtarzalnym miejscu. Każdy z pokoi posiada własny balkon, albo ogród jak w przypadku pokoju ośmioosobowego, w skład którego wchodzi również aneks kuchenny.

Żadne słowo nie opisze wnętrz pokojów… najlepszą metodą na poznanie jest osobiste obejrzenie tych nietypowych pomieszczeń.

Do dyspozycji gości jest kuchnia, która spełnia wymagania nawet najbardziej kapryśnych osób. Połączona z ogrodem pozwala osobom w spokoju i przy połączeniu z naturą napić się kawki albo zjeść śniadanie, albo skorzystać z bogatej oferty cateringowej. Oczywiście dzięki wyposażeniu kuchni gość może sobie sam przyrządzić jedzenie na jakie w danej chwili ma ochotę.

Urokliwe i pełne szczegółów artystycznych miejsce trafi w gusta każdej osoby – jak wcześniej wspominałem taki był cel tworzenia Magic Garden Hostel w Kaliszu. Mam nadzieję, że goście po zapoznaniu się z obiektem podzielą moje zdanie, a potwierdzeniem tego będzie powrót oraz rekomendacje kolejnym osobom.

Dlaczego o tym wszystkim Wam opowiadam? Może się zdarzyć, że odwiedzi Was rodzina, przyjadą partnerzy biznesowi, organizujecie koncert albo szkolenie czy inną imprezę na którą zjedzie mnóstwo fanów, wtedy usługi mg hostelu będą idealną ofertą, która za przystępną cenę oferuje miły, przyjemny i bezpieczny nocleg w klimatycznym miejscu…Zapraszamy

Magic Garden Hostel mieści się przy ul. Jagodowej 16.
Strona internetowa to mg-hostel.pl
Można też mnie znaleźć na facebook i instagramie – Magic Garden Hostel.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować