Biznes

Galeria Tęcza wspiera kaliskie schronisko i zaprasza do zbiórki darów dla zwierzaków

2019-10-12 12:00:00 reklama@calisia.pl

Rozpoczęła się jesień i staramy się jeszcze nie myśleć o zimie, ale ten najtrudniejszy, szczególnie dla zwierząt, okres zbliża się już wielkimi krokami. W tym roku Galeria Tęcza postanowiła wesprzeć kaliskie schronisko dla bezdomnych zwierząt, organizując w październiku zbiórkę darów.

Zbiórka dla bezdomnych zwierzaków, przebywających w kaliskim schronisku, rozpoczęła się się 1-go października i potrwa do 26 października. Praktycznie przez cały miesiąc, można przynosić najbardziej potrzebne produkty. Pojemnik na dary będzie zlokalizowany na parterze galerii, na wprost wejścia do marketu spożywczego.

Co jest niezbędne i potrzebne bezdomnym czworonogom?

  • sucha i mokra karma,

  • smycze, obroże i szelki,

  • metalowe miski,

  • smakołyki i przekąski,

  • zabawki.

Do wspólnego pomagania zaprasza Dyrektor Galerii Tęcza, Monika Krawczak: “Okres zimowy to zdecydowanie najbardziej niebezpieczny czas dla bezdomnych zwierząt. Wówczas podopiecznych schroniska znacznie przybywa, dlatego bardzo ważne jest, abyśmy pomogli zwierzakom przetrwać ten trudny dla nich czas. Razem możemy naprawdę wiele, dlatego z całego serca zachęcam do udziału w naszej zbiórce”.

Akcję zakończymy wydarzeniem finałowym, które odbędzie się w dniu 26 października wraz z przedstawicielami i wolontariuszami, którzy na co dzień działają na rzecz naszego miejskiego Schroniska dla zwierząt w Kaliszu.

Galerią Tęcza w Kaliszu zarządza CREAM

Galeria Tęcza to nowoczesna Galeria Handlowa zlokalizowana w ścisłym centrum Kalisza, w odległości ok. 400 m od Starego Rynku. W Galerii znajduje się ponad 60 sklepów najbardziej popularnych marek, punkty usługowe, klub Fitness World (czynny 24 h), nowoczesne kino Cinema3D z 5 salami, bezpłatny plac zabaw dla dzieci, pokój rodzica oraz restauracje i kawiarnia. Podziemny parking oraz jasny i czytelny układ sklepów zapewniają wygodne zakupy. Więcej na: www.galeriatecza.pl

Za zarządzanie i administrację Galerią Tęcza w Kaliszu odpowiada firma CREAM oferująca pełny zakres usług związanych z nieruchomościami, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Zespół 60 osób świadczy takie usługi jak asset management, property management, leasing pow. handlowych i biurowych, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. W 2016 roku za „kompleksowość świadczonych usług” CREAM otrzymało nagrodę „Spotlight Award” w konkursie organizowanym przez Warsaw Business Journal. Więcej informacji: www.cream-management.pl

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ