Społeczne

Fundacja Klucz z prezentami na oddziałach dziecięcych

2020-06-02 11:30:00 BK

Fundacja Klucz w Kaliszu, z okazji Dnia Dziecka przeprowadziła akcję dla szpitali mającą na celu przekazanie książek i zabawek dzieciom z oddziałów w Kaliszu, Katowicach, Poznaniu i Lublinie.

Fundacja Klucz
Fundacja Klucz

Z okazji Dnia Dziecka Fundacja Klucz wraz z darczyńcami - CzuCzu, Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo ADAMADA
przekazała zabawki i książeczki, dla Oddziałów Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej oraz Chorób Dziecięcych i Gastroenterologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonych Im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, Neurochirurgii Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II w Katowicach, Neurologii Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie, Kardiochirurgii SZPITAL KLINICZNY im. Karola Jonschera w Poznaniu.

- Szpital w Kaliszu jest nam najbliższy w związku z tym udało nam się dostarczyć prezenty dla wszystkich 23 naszych małych pacjentów. Każde dziecko dostało prezent dostosowany do jego wieku. Mamy nadzieję że mimo walki, jaką mali pacjenci muszą stoczyć z chorobą, ten wyjątkowy dzień jakim jest dzień dziecka będzie pełen radości i uśmiechu. Wszystkim dzieciom małym i dużym życzymy wszystkiego co najlepsze  – mówi Agata Bruss z Fundacji Klucz.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ