Kultura

Francuski wokalista Eric Folly ponownie zaczaruje w Calisia One

2020-09-16 08:30:00 red.

Wszechstronny wokalista z Paryża, Eric Folly przybliży nam standardy amerykańskiej muzyki jazzowej i latino. Calisia One zaprasza 19 września, o godzinie 20:00.

Calisia.pl
Calisia.pl

ERIC FOLLY to wszechstronny wokalista z Francji, o pięknym, aksamitnym głosie. Wykonawca i interpretator francuskiej muzyki ery Edith Piaf, Charles’a Aznavoura, Yves Montand'a czy Joe Dassin'a. W repertuarze posiada nie tylko kompozycje francuskie, ale również standardy amerykańskiej muzyki jazzowej i latino. Doskonale odnajduje się w utworach Franka Sinatry, Nat „King” Cole'a, Niny Simone, Ray Charles'a, a także we współczesnych kompozycjach innych francuskich oraz amerykańskich wykonawców, jak m.in.: Stevie Wonder, Amy Winehouse, Michael Jackson, Henri Salvador, Ed Sheeran, Rhiann, Daft Punk, Jamie Cullum. Eric Folly posiada też bogaty repertuar złożony z własnych kompozycji, do których napisał muzykę i słowa. Jest nie tylko wokalistą, ale także aktorem i tancerzem. Brał udział w wielu produkcjach tanecznych i muzycznych we Francji i w Polsce. Współpracował m.in. z: Dodą, Tatianą Okupnik, Piotrem Polkiem czy Anną Jurksztowicz.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ