Formoza Challenge! W błocie, na wysokości i przez głębokie doły - setki zawodników wzięło udział w biegu z przeszkodami w Lesie Winiarskim! [Dużo zdjęć]

2022-05-22 17:00:00 red

Ponad 800 zawodników wzięło udział w drugiej edycji kaliskiego obiegu z przeszkodami z cyklu Formoza Challenge, która odbyła się w Lesie Winiarskim. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia

fot. MW
fot. MW

22 maja w Lesie Winiarskim odbył się wyjątkowy bieg sygnowany specjalistami z Formozy. Formoza Challenge w Kaliszu to ponad 50 zróżnicowanych przeszkód oraz zagadek mentalnych. Trasa biegu wytyczona została w całości w kompleksie Las Winiarski, dzięki współpracy z Nadleśnictwem Kalisz. 

Ciężki sprzęt, kontenerowiec, nabiegówka, błotne spa, wysokie ściany, drabinki i wiele innych przeszkód - liczyły się siła, kondycja, sprawność i koncentracja. Wspinaczka, przeskoki, czołganie, bieganie, dźwiganie - krótko mówiąc lekko nie było! Kto nie zaliczył przeszkody lub nawet nie chciał podejmować wyzwania musiał wykonać odpowiednią liczbę pompek lub przysiadów. Liczyła się nie tylko rywalizacja, ale też dobra zabawa i współpraca. Często uczestnicy pomagali sobie w pokonaniu przeszkód i motywowali się nawzajem.

W imprezie liczyło się przede wszystkim jej ukończenie. Dlatego jej hasłem przewodnim jest "Nigdy nie zostawiamy swoich".

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować