Społeczne

Firma spod Kalisza będzie wspierać wolontariuszy podczas finału WOŚP!

2022-01-14 13:00:00 red.

30 stycznia w Kaliszu odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie wydarzenie odbędzie się w Arenie Kalisz. Akcję będzie wspierało 500 wolontariuszy, którzy przez cały dzień będą zbierać pieniądze do puszek na terenie miasta.

XCAMP
XCAMP

Wszyscy wolontariusze już od godziny 10:00 aż do 18:00 będą obecni z charakterystycznymi puszkami na kaliskich ulicach i przy marketach. Będą zbierali pieniądze na WOŚP i wydawali tradycyjne czerwone serduszka. Zimowa aura z pewnością nie będzie łaskawa, więc ze wsparciem przychodzi podkaliska firma XCAMP. Zapewni wolontariuszom ciepłe wnętrza kamperów, w których będą mogli się ogrzać.

- Wiemy, jak wielkie serca mają wolontariusze i organizatorzy dlatego chcemy ich wesprzeć. Każdy wolontariusz będzie miał możliwość ogrzania się i wypicia pysznej kawy czy herbaty wewnątrz naszego KAMPERA! - informuje XCAMP.
 
XCAMP jest autoryzowanym dealerem firm Laika, ​Burstner i Etrusco, produkujących pojazdy kempingowe. Prowadzi sprzedaż i wynajem nowych kamperów i przyczep kempingowych. Mieści się w gminie Ceków-Kolonia, w powiecie kaliskim.

https://xcamp.pl/

https://www.facebook.com/kamperyxcamp

Tegoroczny Finał ma hasło PRZEJRZYJ NA OCZY. Organizatorem imprezy jest Kaliski Sztab WOŚP 887 przy wsparciu Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu. https://calisia.pl/30-stycznia-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-w-kaliszu-co-bedzie-sie-dzialo-w-hali-arena,54428

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ