Sport

Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym

2019-09-05 09:00:00 red.

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Zapraszamy wszystkich miłośników kolarstwa na Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym, który już po raz trzeci odbędzie się w Koźminku w dniach 14 i 15 września 2019 roku.

Starosta Kaliski Krzysztof Nosal, Wójt Gminy Koźminek Iwona Michniewicz, Burmistrz Gminy Opatówek Sebastian Wardęcki, Prezes "UKS Koźminianka" Marianna Chenczke zapraszają na Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym. W dniach 14 - 15 września 2019 r. Koźminek po raz trzeci stanie się stolicą polskiego kolarstwa. W tych dniach odbędzie się Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym. Pierwszego dnia jazda indywidualna na czas, drugiego wyścig ze startu wspólnego. Rywalizacja zawodników odbędzie się w poszczególnych kategoriach: Żak | Żakini | Młodzik | Młodziczka | Junior Młodszy | Juniorka Młodsza | Junior | Juniorka | Orlik | Elita Kobiet. Oprócz zawodowców wystartują również amatorzy oraz mastersi.

Regulamin zawodów: https://www.pzkol.pl/pobierz/4479/s/4479_regulaminfinal_pucharu_polski_w_k.pdf?fbclid=IwAR1Ic4QLlq_6SiUyo5L8hk_ohFWQpcojpDbMeCgeF_SHI9LmWi6q5sy3bk0

Zapisy e-mail: godlewski-sport@wp.pl

Ewentualne wsparcie finansowe na organizację Finału Pucharu Polski prosimy przekazać na konto UKS Koźminianka 21 8404 0006 2001 0000 1400 0001

W niedziele swoich sił będą mogli spróbować również dzieci w wieku od 3 do 10 lat, którzy będą mieli do pokonania niewielki kilkusetmetrowy odcinek drogi.

Zapisy na wyścig dzieci w wieku od 3 do 6 lat w niedzielę od godz. 10:00 do 11:00 na boisku sportowym, natomiast dzieci w wieku od 7 do 10 lat od godz. 12:00 do 13:00.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ