Filmowy Poranek z Tomkiem i Przyjaciółmi

2019-04-24 07:30:00 Kino Helios

28 kwietnia, o godzinie 10:30 Kino Helios zaprasza na Filmowy Poranek z bajką „Tomek i Przyjaciele cz. 6”. Zabawę zaczynamy od godz. 10:00 z Animatorem w holu kina – zapraszamy wszystkie dzieci.

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele, cz. 6. W niedzielę 28 kwietnia o godzinie 10.30 zobaczymy film:

- Wyprawa poza wyspę Sodor

“Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Link do wydarzenia: www.helios.pl/40,Kalisz/BazaFilmow/Szczegoly/film/15207/Filmowe-Poranki%3A-Tomek-i-Przyjaciele—cz—6

UWAGA KONKURS

Dla czytelników Calisia.pl mamy 3 podwójne zaproszenia na Filmowy Poranek – na niedzielę, 28 kwietnia, godz. 10:30 w Kinie Helios. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Wymień przyjaciół Tomka z popularnego serialu animowanego?

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl w temacie wiadomości wpisując Filmowy Poranek a w treści maila swoją odpowiedź oraz imię i nazwisko. Wyniki podamy w piątek, 26 kwietnia.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ