Kultura

Filmowy Poranek w Heliosie już w niedzielę! Konkurs!

2023-03-17 12:30:00 HELIOS

Helios zaprasza najmłodszych kinomanów już w niedzielę, 19 marca na kolejne spotkanie z cyklu Filmowe Poranki! Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!

HELIOS
HELIOS

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie Filmowe Poranki - Bing, cz. 7, w niedzielę 19 marca o godz. 10:30.

Zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Brzęczące buciki
  • Opieka nad Flopem
  • Muzyka
  • Hipcia i Króliś Tuliś
  • Oddech smoka
  • Bawmy się, Charlie
  • Deskorolka
  • Motylek

Czas trwania pokazów: 55 minut

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każda bajka zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje, króliczek musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami, jednak z pomocą Flopa zawsze udaje mu się odzyskać pewność siebie.

Od godz. 10:00 natomiast zapraszamy do wspólnej zabawy z animatorem w holu kina.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Szczegóły i bilety na stronie kina: https://www.helios.pl/40,Kalisz/BazaFilmow/Szczegoly/film/27425/FILMOWE-PORANKI-%E2%80%93-Bing--cz--7

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

2 pojedyncze zaproszenia na Filmowy Poranek w kinie Helios - 19 marca godzina 10.30 zdobywają: Roksana Poniatowska, Mieczysław Hepert.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Regulamin konkursu: https://calisia.pl/regulamin-konkursu-helios,61346

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować