Kultura

Filmowe Poranki w nowej odsłonie - „44 Koty”. WYNIKI KONKURSU!

2021-09-11 15:00:26 Kino Helios

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - „Filmowe Poranki: 44 Koty”, cz. 6, w niedzielę 12 września o godz. 10:30.

Kino Helios
Kino Helios

Helios zaprezentuje zestaw bajek:

  • Terry kot strażacki
  • Pilou rusza się ząb
  • Rysik szuka przyjaciół
  • Wielki wyścig na hulajnogach
  • Gra w kocie kolory

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół - Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!

Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

Poprawna odpowiedź na pytanie: Kiedy (rok i miesiąc) odbyła się emisja pierwszego odcinka serialu animowanego 44 Koty? brzmi: listopad 2018r.

5 podwójnych zaproszeń na Filmowy Poranek w Kinie Helios 12 września, godzina 10.30 zdobywają: Justyna Michalak, Wiktoria Kubisiak, Kamila Skowrońska, Grażyna Kij, Emilia Weszka.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ