Sport

Ferie z MKS Kalisz

2020-01-22 09:38:42 red

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi dzieci, młodzież i studenci mogą bezpłatnie uczestniczyć w meczach Pucharu Polski, Ligi Siatkówki Kobiet oraz PGNiG Superligi. Wstęp jest darmowy na najbliższe cztery mecze Energi MKS Kalisz za okazaniem legitymacji.

fot. Energa MKS Kalisz
fot. Energa MKS Kalisz

Nie lada gratka dla młodych fanów kaliskiej siatkowi i piłki ręcznej. Tylko w ferie cztery mecze za okazaniem legitymacji szkolnej będą mogli obejrzeć za darmo. Pierwsza okazja do zobaczenia najlepszych sportowców w kraju będzie już w piątek na rozpoczęcie zimowych wakacji. O godz. 18.00 w ramach 1/16 Pucharu Polski w Hali Arena Energa MKS Kalisz podejmie Torus Wybrzeże Gdańsk. Dzień później również o godz. 18.00 szykuje się bardzo ciekawe spotkanie w ramach LSK. W 15. kolejce kaliszanki podejmą w Derbach Wielkopolski Enea PTPS Piła.

1 lutego o godz. 18.00 na parkiet znów wybiegną szczypiorniści – tym razem przeciwnikiem będzie Mistrz Polski PGE Vive Kielce. Dwa tygodnie ze sportem na najwyższym poziomie zakończy spotkanie 3 lutego o godz. 17.15 w Hali Arena gdzie siatkarki Energi MKS Kalisz będą gościły zespół #Volley Wrocław.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ