Sport

Ferie z MKS Kalisz

2020-01-22 09:38:42 red

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi dzieci, młodzież i studenci mogą bezpłatnie uczestniczyć w meczach Pucharu Polski, Ligi Siatkówki Kobiet oraz PGNiG Superligi. Wstęp jest darmowy na najbliższe cztery mecze Energi MKS Kalisz za okazaniem legitymacji.

fot. Energa MKS Kalisz
fot. Energa MKS Kalisz

Nie lada gratka dla młodych fanów kaliskiej siatkowi i piłki ręcznej. Tylko w ferie cztery mecze za okazaniem legitymacji szkolnej będą mogli obejrzeć za darmo. Pierwsza okazja do zobaczenia najlepszych sportowców w kraju będzie już w piątek na rozpoczęcie zimowych wakacji. O godz. 18.00 w ramach 1/16 Pucharu Polski w Hali Arena Energa MKS Kalisz podejmie Torus Wybrzeże Gdańsk. Dzień później również o godz. 18.00 szykuje się bardzo ciekawe spotkanie w ramach LSK. W 15. kolejce kaliszanki podejmą w Derbach Wielkopolski Enea PTPS Piła.

1 lutego o godz. 18.00 na parkiet znów wybiegną szczypiorniści – tym razem przeciwnikiem będzie Mistrz Polski PGE Vive Kielce. Dwa tygodnie ze sportem na najwyższym poziomie zakończy spotkanie 3 lutego o godz. 17.15 w Hali Arena gdzie siatkarki Energi MKS Kalisz będą gościły zespół #Volley Wrocław.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ