Mocne strony miasta

FELIX - Sklep z tkaninami dekoracyjnymi w Kaliszu

2020-08-10 15:28:02 Błażej Krawczyk

Felix - Tkaniny obiciowe i dekoracyjne
Felix - Tkaniny obiciowe i dekoracyjne

Firma Felix istnieje od 1998 roku. Importuje tkaniny dekoracyjne i obiciowe z całego świata. W ofercie ma ponad 2000 tkanin o różnorodnej strukturze, wzornictwie i kolorystyce. Mnogość wzorów i ich koordynaty pozwolą starannie dobrać tkaniny do kompleksowego wystroju wnętrz czyli dekoracji ścian i okien, na meble, narzuty i obrusy. Współpracuje z najlepszymi dekoratorami w Polsce. Klientom proponuje tkaniny: jednobarwne i wzorzyste, haftowane i drukowane, klasyczne i nowoczesne. Atutem materiałów jest wysoka jakość oraz duża gama tkanin o szerokości 280 cm. 

Telefon kontaktowy: +48 601 77 85 49 

Adres email: biuro@felix.calisia.pl

Strona www: https://felix.calisia.pl/sklep/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ