Konkursy

FC Barcelona - Real Madryt na dużym ekranie w Heliosie! Konkurs!

2020-10-22 19:00:00 Kino Helios

El Clasico: FC Barcelona - Real Madryt to wydarzenie sportowe, które będzie można obejrzeć na dużym ekranie kina Helios - 24 października, o godz. 15:45. Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia!

Helios
Helios

Zapraszamy wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania! Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się absolutnie niezwykłym doświadczeniem. 

Mimo, że świat stanął na głowie, to pewne rzeczy się nie zmieniają. Odwieczny pojedynek dwóch najbardziej utytułowanych drużyn zawsze elektryzuje kibiców na całym świecie. Jak poradzi sobie Ronald Koeman w pierwszym starciu z odwiecznym przeciwnikiem w roli trenera? Czy zerowy ruch transferowy po stronie Realu da zwycięstwo Królewskim? Jak wypadnie Messi w pożegnalnym klasyku na Camp Nou?

Nie wiecie? My też. Przekonajmy się o tym razem podczas transmisji meczu na ekranach kin Helios - 24 października, o godz. 15:45.

Wydarzenie na stronie kina: https://www.helios.pl/40,Kalisz/BazaFilmow/Szczegoly/film/20025/El-Clasico%3A-FC-Barcelona---Real-Madryt

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

2 pojedyncze zaproszenia El Clasico - na sobotę, 24 października, godz. 15:45 w Kinie Helios zdobywają: Radosław Ciołek i Szymon Grabowski.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ