Społeczne

Fantastyczny występ kaliszanki w The Voice Kids IV! Alicja zaśpiewała specjalną piosenkę dla mamy i oczarowała swoim występem jury!

2021-02-27 20:26:28 red

27 lutego, w popularnym programie muzycznym The Voice Kids, na antenie TVP zobaczyliśmy 14-letnią kaliszankę Alicję Brąszewską - wokalistkę Szkoły Muzycznej Talent Studio. Dziewczyna oczarowała swoim występem jury. Młoda kaliszanka zaśpiewała wzruszającą piosenkę specjalnie dla mamy.

źródło: fb/The Voice Kids TVP
źródło: fb/The Voice Kids TVP

Alicja, uczennica IV LO w Kaliszu, śpiewa od 6 roku życia. Występuje na koncertach charytatywnych i konkursach lokalnych. Swoje umiejętności doskonali w Szkole Muzycznej Talent Studio. Kaliszanka postanowiła spróbować swoich sił w popularnym programie muzycznym The Voice Kids na antenie TVP. Była pierwszą uczestniczką w czwartej edycji programu. Po zaśpiewaniu "Just Give Me a Reason" P!nk fet. Nate Ruess odwrócili się wszyscy trenerzy! Cleo poczuła niedosyt więc Alicja zaśpiewała skomponowaną przez siebie piosenkę dla mamy, którą wzruszyła wszystkich. Na koniec stanęła przed nią trudnym wyborem, musiała zdecydować kto zostanie jej trenerem. Ostatecznie kaliszanka wybrała Dawida Kwiatkowskiego. To może być piękny początek wielkiej muzycznej kariery!

Piosenkę wykonaną dla mamy przez Alicję możemy obejrzeć tutaj - https://voicekids.tvp.pl/52512884/zaplakana-cleo-w-the-voice-kids 

 

To może być piękny początek wielkiej muzycznej kariery! Już 27 lutego na antenie TVP2 rusza IV edycja uwielbianego przez widzów programu „The Voice Kids”! Jak zawsze nie zabraknie wspaniałych muzycznych emocji i utalentowanych młodych wokalistów! 

27 lutego na antenie TVP2 ruszyła IV edycja uwielbianego przez widzów programu „The Voice Kids”! Jak zawsze nie zabraknie wspaniałych muzycznych emocji i utalentowanych młodych wokalistów! Młodych wokalistów oceniać i trenować będą niezmiennie: Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski. Tradycyjnie najpierw czekają „Przesłuchania w ciemno”, potem etap „Bitew”, a na końcu wielki finał! I jak pokazuje historia wygrana w programie, czy nawet sam w nim udział, może być przepustką do wielkiej kariery!

Szkoła Muzyczna Talent Studio istnieje od 2013 roku. Założyciele są pomysłodawcami i organizatorami Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego dla dzieci i młodzieży Talent Voice oraz Kaliskiego Festiwalu Piosenki Świątecznej.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ