To jest szkic

Treść jest niepubliczna - widoczna jest tylko pod tym adresem URL

Społeczne

„#ElgiebeTY - Piknik integracyjny z Bankiem Równości” w sobotę

2021-09-15 19:30:00 red za org.

18 września w Parku Przyjaźni w Kaliszu odbędzie się wydarzenie „#ElgiebeTY - Piknik integracyjny z Bankiem Równości”.

fot. fb/Bank Równości
fot. fb/Bank Równości

- Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe, tęczowe wydarzenie! Muzyka na żywo mniej i bardziej poważne rozmowy i tęczowe disco na pożegnanie lata! Chcemy, żeby przez to jedno popołudnie nasza kaliska tęczowa społeczność odetchnęła i mogła po prostu się bawić (i może trochę pofilozofować). Zapraszamy wszystkie Osoby! Nieważne, czy należysz do tęczowej rodziny, czy jesteś sojusznikiem lub sojuszniczką; a może po prostu sądzisz, że nigdy nie poznałeś/aś żadnej osoby LGBT+ i nie masz zdania? To wydarzenie jest również dla Ciebie! - zachęcają organizatorzy wydarzenia „#ElgiebeTY - Piknik integracyjny z Bankiem Równości”.

 

Wydarzenia na facebooku dostępne jest TUTAJ.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ