Z dowozem, na wynos, lokalnie

Ef jeden - dla wszystkich, przez cały czas

2020-06-09 08:00:12 redakcja

Kaliski sklep samochodowy "Ef jeden" juz od kilku lat wpisał się w krajobraz zakupowy Kalisza. Jedyny w mieście sklep samochodowy nie przestaje nas zaskakiwać nowymi pomysłami. Ostatnio za sprawa nowego asortymentu.

Ef jeden
Ef jeden

Zaskoczeni klienci sklepu od niedawna mogą w ofercie zobaczyć... wyroby konopne. Ale uspokajamy: nie jest to NIELEGALNA marihuana, ale bardzo dobre dla zdrowia wyroby z konopi siewnych. Różnica między konopiami siewnymi a nielegalną marihuaną jest prosta: marihuana zawiera substancję psychoaktywną :THC. Konopie siewne zawierają korzystne dla naszego organizmu CBD. W ofercie sklepu znajdziemy CBD w kilku formach.

Inną ciekawostką, od niedawna dostępną w sklepie Ef jeden są woreczki tytoniowe - szczególnie popularne w Skandynawii. 

Poza tymi nietypowymi rzeczami, w ofercie sklepu Ef Jeden znajdziemy wszystko co w każdym sklepie spożywczym: nabiał, pieczywo, makarony, soki, wody, napoje alkoholowe. W dodatku asortyment dostępny jest 24 godziny na dobę. Wystarczy podjechać i wybierać coś dla siebie z szerokiego asortymentu. Stosownie zabezpieczona obsługa poda nam towar prosto do okna samochodu.

Ale jeśli nie mamy ochoty wyjechać do sklepu - sklep przyjedzie do nas. Można bowiem zamawiać produkty nie tylko telefonicznie, ale również online na stronie internetowej https://f1kalisz.pl/ 

Zatem dzięki nowatorskiemu podejściu kaliskiej firmy możemy przyjechać do sklepu, możemy zamówić telefonicznie lub kupić produkty poprzez sklep internetowy. Współdziałanie tych kanałów dystrybucji powoduje, że Ef jeden jest świetnym rozwiązaniem na czasy kiedy kontakt z innymi klientami w tej samej przestrzeni może narażać nas na niebezpieczeństwo złapania wirusa.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ