Dziś przedostatnie zmagania piłkarzy amatorów

2019-06-15 09:00:00 red.

W sobotę, przy ul. Granicznej czeka nas już przedostatnie spotkanie z TravelShops Ligą Kaliską w jej inauguracyjnym sezonie. Rozegranych zostanie 5 meczów.

14.00 – Weekendowi Kopacze – Kanonierzy GUF Kalisz
Spotkanie 6. i 7. drużyny dotychczasowego sezonu. Za Kopaczami przemawia młodość i szybkość, za Kanonierami doświadczenie – stawką starcia będzie zachowanie szans na awans o przynajmniej jedną pozycję na koniec sezonu.

14.50 – Drużyna A – MeyerTool Kalisz
Pierwszy z trzech przystanków na drodze do podium dla Meyera. Czy Drużyna A okaże się przeciwnikiem który odbierze Biało-Czerwonym tak potrzebne im ligowe punkty? Walki i zaciętości nie powinno w tym meczu zabraknąć.

15.40 – Auto-Fox – Efekt Podzborów
Mecz sezonu. Starcie lidera i wicelidera, którego stawką będzie mistrzostwo TravelShops Ligi Kaliskiej. Auto-Fox w 7 spotkaniach nie zaznał jeszcze porażki i ma 5 punktów przewagi nad Efektem. Jeśli choćby w sobotę zremisuje, zdobędzie tytuł. Wygrana Efektu przedłuży ich szanse na 1. miejsce, ale wtedy Auto-Fox będzie musiał stracić punkty w ostatniej serii spotkań. Kawał dobrej piłki nożnej gwarantowany.

16.30 – FC Szczypiorno – Smart Logistik
Obie ekipy póki co zamykają ligową tabelę. Nie można jednak powiedzieć że ich gra mocno odstaje od przeciwników. Debiutanci na kaliskiej arenie minifutbolu – ekipa ze Szczypiorna musi pokonać rywali, aby uniknąć ostatniego miejsca na koniec sezonu. Smart Logistik po zwycięstwie w poprzedniej kolejce nad Wild Boyz będzie chciał podtrzymać dobrą passę punktową.

17.20 – Wild Boyz – AZP Poster Kalisz
AZP Poster Kalisz by liczyć na podium musi wygrać dwa ostatnie mecze i liczyć na potknięcie Meyera. Pierwszy krok nie będzie łatwy, ponieważ ich mecze z Dzikimi zawsze były bardzo zacięte. Oba zespoły są żądne krwi po niedawnych porażkach 1:3 – odpowiednio z Auto-Foxem (AZP) i Smart Logistik (Wild Boyz).

Zapraszamy do kibicowania na orlika przy ul. Granicznej.

A już za tydzień, 22 czerwca na Majkowskim Wembley odbędzie się ostatnia kolejka sezonu wiosna 2019 TravelShops Ligi Kaliskiej.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ