Sport

Dzień sportu w Parku Przyjaźni: „Żyj zdrowo na sportowo”

2021-09-14 14:00:00 red

W ramach Dnia Sportu, w niedzielę, w Parku Przyjaźni odbył się festyn „Żyj zdrowo na sportowo”.

fot. MW
fot. MW

Otwarcia festynu dokonał Mateusz Podsadny, wiceprezydent Miasta Kalisza. W czasie sportowego święta zaprezentowało się ponad dwadzieścia klubów z Kalisza. Byli przedstawiciele klubów piłkarskich, siatkarskich oraz piłki ręcznej i koszykówki. Nie zabrakło zawodników Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego. KTW zaprezentowało trzy sekcje: wioślarską, kajakową i kajak polo. Swoją dyscyplinę prezentował również klub rugby.

Swoje stoisko miała także kaliska policja w ramach trwających 26. Kaliskich Dni Trzeźwości.

Atrakcjom sportowym towarzyszyła także zabawa taneczna z kolorowymi proszkami holi.

O odpowiednie nawodnienie uczestników festynu zadbały kaliskie wodociągi.

W trakcie festynu można też było oddać krew w specjalnym autobusie.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ