DZIEŃ KOBIET W MUSIC STORE

2014-03-08 21:57:00 MS

W czwartek 6.03.2014 r. odbył się w szkole MUSIC STORE koncert z okazji Dnia Kobiet. Głównymi bohaterami byli uczniowie , którzy za pomocą muzyki przekazali wszystkim paniom życzenia z okazji Ich święta.

Dzień kobiet obchodzono bardzo hucznie w latach 70,80,i może jeszcze 90-tych. Dzisiaj bardziej popularnym dniem są walentynki , niemniej jednak miło było choć na chwilę ukłonić się w stronę wszystkich pań i wsłuchać w utwory o tematyce miłosnej , pełnej Marzen, a czasem nawet w nutę melancholii. Te wszystkie propozycje przygotowane zostały przez nauczycieli i uczniów szkoły MUSIC STORE. Na szczególną uwagę zasługuje młody keyboardzista Kamil Kubaś uczeń pani Magdy NICIEJEWSKIEJ ,który jako 8 latek z wielką dojrzałością a jednocześnie z humorem bawiąc się muzyką zagrał dla pań „Jesteś szalona” i Cyganeczka Zosia”. Gitarzyści; Martyna Zaleśna, Mikołaj Smoleński i Oliwia Szmaja w bardzo nastrojowy sposób zagrali o miłości utwory „Plegaria” i „ Love me tender”. Wokalistki Julia Piotrowska, Weronika Wlazło i Natalia Bora prowadzone przez panią Anię Kot wyśpiewały utwory „Let it go”, „Ballada o nocy” i „ Ulica zapomnianych uczuć” . Na fortepianie zagrały Julia Kołacińska „ American patrol” i Agata Strejczek „ Miłość”.
Całość zakończył taniec grupy NO NAME w choreografii IDO. Gratulacje dla wszystkich występujących za wspaniałe doznania i wrażenia towarzyszące podczas koncertu ,a wszystkim paniom z okazji ich święta , życzymy Wiele radości i uśmiechu :)))

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować