Drzwi otwarte w MUSIC STORE

2013-09-18 16:54:00 MS

Wiele atrakcji i niespodzianek już w sobotę! Zapraszamy serdecznie 21 września na Drzwi Otwarte Szkoły muzycznej. Od godz. 10:00 gry i zabawy dla dzieci, warsztaty muzyczne (gitarowe, wokalne, perkusyjne, klawiszowe) dla młodzieży a także dorosłych. O godz. 11:00 a także o godz. 13:00 pokazy uczniów oraz nauczycieli szkoły, jak równieżkonkursy i mnóstwo atrakcji.

Po południu od godz. 16:00 zapraszamy na nowa odsłonę szkoły – warsztaty i pokazy Djingu,które poprowadzą Dj Fakeface i Dj DMN, warsztaty i pokazy beatbox’u w wykonaniuMistrza Polski Jakuba " Żurka" Sulkowskiego, warsztaty taneczne hip hop. Klaudia Poziemska, prezentacja gitar Mayson i wiele innych atrakcji, o godz. 17:00, 19:00 i 21:00 pokazy na które zapraszamy !!"

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować