Drzwi NKJO otwarte w każdy piątek!

2011-02-22 10:22:50 NKJO

W najbliższy piątek – 25 lutego – w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Kaliszu rozpoczyna się akcja otwartych drzwi.

budynek NKJO przy ul. Południowej 62
budynek NKJO przy ul. Południowej 62
W godzinach 14.00 – 16.00 w każdy kolejny piątek osoby zainteresowane studiami w NKJO, będą mogły przyjść do biblioteki i zasięgnąć informacji na temat programu nauczania dla danej specjalności (j. angielski, niemiecki, rosyjski), systemu kształcenia, praktyk pedagogicznych oraz zasad rekrutacji. Podczas spotkania kandydaci otrzymają materiały informacyjne wraz z publikacją zawierającą najważniejsze informacje o kaliskim Kolegium.
NKJO w Kaliszu jest publicznym zakładem kształcenia nauczycieli. Absolwenci otrzymują dyplom ukończenia Kolegium i przystępują do egzaminu licencjackiego na uniwersytecie.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ