Kultura

Drugie życie książek w antykwariacie przy ul. Warszawskiej. Prawdziwa gratka dla czytelników

2020-11-23 09:30:00 BK

Jesteś miłośnikiem książek? Szukasz dobrych tytułów w niskich cenach? Warto zajrzeć do magicznego miejsca jakim jest tradycyjny antykwariat przy ul. Warszawskiej 5 w Kaliszu!

Antykwariat Szrajer Genowefa Kalisz
Antykwariat Szrajer Genowefa Kalisz

Pewnie niewiele osób już dziś korzysta z antykwariatów, a szkoda - to miejsca z duszą, książkami i podręcznikami z wielu gatunków oraz dziedzin. Tu książka dostaje swoje drugie życie. Trafia w ręce czytelników, którzy cierpliwie jej szukali, osób, które wciąż cenią tradycyjne kartki papieru i ten jedyny w swoim rodzaju zapach. Co więcej, w antykwariacie możesz powiększyć swoją biblioteczkę o wiele taniej niż w przypadku zakupów w księgarni. Niekiedy natrafisz na pozycje nigdzie indziej niedostępne, nieosiągalne.

Wiecie, że takie właśnie miejsce znajduje się w Kaliszu przy ul. Warszawskiej 5, koło mostu? Od dekad zaspakaja miłośników książek. Wcześniej mieściło się przy ul. Mariańskiej. 

Antykwariat Szrajer Genowefa w Kaliszu przy ul. Warszawskiej 5 zajmuje się skupem i sprzedażą książek oraz podręczników. Ma przeróżne działy takie jak psychologia, filozofia, teologia, kulinaria, sztuka i wiele innych. Z beletrystyki znajdziemy horrory, kryminały, fantasy, romanse oraz bajki dla dzieci. W ofercie znajdują się obecnie między innymi; Dzieje malarstwa w Polsce. Osiemnaście wieków Kalisza, Tatarkiewicz, Jasienica, King czy Nesbo.
 
Antykwariat wprowadził też sprzedaż wysyłkową. Zaprasza wszystkich miłośników literatury. Każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza na te długie jesienne i zimowe wieczory pandemiczne.  
 
 
Nr tel. 664-947-961
 
 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować