Kultura

Drugie życie książek w antykwariacie przy ul. Warszawskiej. Prawdziwa gratka dla czytelników

2020-11-23 09:30:00 BK

Jesteś miłośnikiem książek? Szukasz dobrych tytułów w niskich cenach? Warto zajrzeć do magicznego miejsca jakim jest tradycyjny antykwariat przy ul. Warszawskiej 5 w Kaliszu!

Antykwariat Szrajer Genowefa Kalisz
Antykwariat Szrajer Genowefa Kalisz

Pewnie niewiele osób już dziś korzysta z antykwariatów, a szkoda - to miejsca z duszą, książkami i podręcznikami z wielu gatunków oraz dziedzin. Tu książka dostaje swoje drugie życie. Trafia w ręce czytelników, którzy cierpliwie jej szukali, osób, które wciąż cenią tradycyjne kartki papieru i ten jedyny w swoim rodzaju zapach. Co więcej, w antykwariacie możesz powiększyć swoją biblioteczkę o wiele taniej niż w przypadku zakupów w księgarni. Niekiedy natrafisz na pozycje nigdzie indziej niedostępne, nieosiągalne.

Wiecie, że takie właśnie miejsce znajduje się w Kaliszu przy ul. Warszawskiej 5, koło mostu? Od dekad zaspakaja miłośników książek. Wcześniej mieściło się przy ul. Mariańskiej. 

Antykwariat Szrajer Genowefa w Kaliszu przy ul. Warszawskiej 5 zajmuje się skupem i sprzedażą książek oraz podręczników. Ma przeróżne działy takie jak psychologia, filozofia, teologia, kulinaria, sztuka i wiele innych. Z beletrystyki znajdziemy horrory, kryminały, fantasy, romanse oraz bajki dla dzieci. W ofercie znajdują się obecnie między innymi; Dzieje malarstwa w Polsce. Osiemnaście wieków Kalisza, Tatarkiewicz, Jasienica, King czy Nesbo.
 
Antykwariat wprowadził też sprzedaż wysyłkową. Zaprasza wszystkich miłośników literatury. Każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza na te długie jesienne i zimowe wieczory pandemiczne.  
 
 
Nr tel. 664-947-961
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować