Sport

Druga karta odkryta - mamy rozgrywającą!

2021-05-04 21:16:01 Energa MKS Kalisz

W poprzednim sezonie dołączyła do Energa MKS-u Kalisz dopiero w listopadzie. Mimo to, w pierwszym wywiadzie jako zawodniczka kaliskiego klubu stwierdziła, że… obiecywała powrót do Kalisza. Mowa o Sylwii Kucharskiej, która jest pierwszą zawodniczką w zespole z potwierdzonym kontraktem na sezon 2021/22!

Energa MKS Kalisz
Energa MKS Kalisz

Sylwia to 25-letnia rozgrywająca. Reprezentowała Energa MKS już w sezonie 2017/18, w którym kaliszanki wygrały I ligę i wywalczyły awans do TAURON Ligi. Po sezonie zasiliła jednak szeregi Budowlanych Toruń, skąd później na dwa sezony trafiła do Enea PTPS-u Piła, w sezonie 2019/20 prowadząc grę jednej z rewelacji tamtego sezonu TAURON Ligi, sama będąc również jednym z odkryć sezonu na swojej pozycji.  W listopadzie ubiegłego roku opuściła PTPS stawiając na powrót do Kalisza. Od tamtego czasu w barwach kaliskiego zespołu zagrała w 43 setach w trakcie 17 spotkań.

Zdecydowałam się na Kalisz, bo kiedyś obiecałam już kibicom, że wrócę. No i jestem! – mówiła po pierwszym meczu po powrocie do Energa MKS-u, z E.Leclerc MOYA Radomką Radom – muszę jeszcze złapać trochę dokładności, ale stresu nie było. Raczej sentyment. Szkoda tylko, że na meczu nie mogli być kibice, bo to to właśnie oni są tym, co w Kaliszu najlepsze.

Energa MKS Kalisz – sezon 2021/22

 

Rozgrywające: Sylwia Kucharska,

 

Atakujące:

 

Środkowe:

 

Przyjmujące:

 

Libero:

 

Sztab: Jacek Pasiński (I trener),

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ