Społeczne

Dożynki Parafialno-Gminne 21 sierpnia w Żernikach

2022-08-05 08:00:00 red

Wójt gminy Blizanów, Gminny Ośrodek Kultury oraz komitet organizacyjny zapraszają 21 sierpnia na Dożynki Parafialno-Gminne w Żernikach.

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Program:

 

14.00 – Msza Święta w kościele w Rychnowie

15.15 – Przemarsz korowodu dożynkowego na plac w Żernikach

15.30 – Obrzęd dożynkowy w wykonaniu Zespołu Folklorystycznego „KALINA”

 

16.00 Występy:

Dziecięcych zespołów tanecznych działających przy GOK-u

Orkiestr dętych: OSP Rychnów, OSP Pruszków, OSP Blizanów

Kapeli „Wędrowcy znad Prosny”

Zespołu wokalnego „Dynamitki”

Big Bandu „Muzyka (Po Godzinach)”

 

Gwiazdy wieczoru:

20.00 – Hanna Carmen & Przyjaciele

21.30 – Zespół Disco Polo „MEJK”

23.00 – Zakończenie imprezy

 

Ponadto odbędą się konkursy sportowo-rekreacyjne dla dzieci i dorosłych.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować