Konkursy

Dokument o życiu Diego Maradony w Kinie Konesera. Wyniki konkursu!

2019-08-27 15:00:00 Kino Helios

Konkurs

W środę, 28 sierpnia w ramach cyklu Kino Konesera zobaczymy film DIEGO – genialny dokument o życiu Diego Maradony. Film wyreżyserował Asif Kapadia, który ma na koncie dwa inne świetne filmy dokumentalne, „Amy” i „Senna”.

 

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Zapraszamy już na najbliższy seans w Kinie Helios - 28 sierpnia, godzina 18:30.

Opis filmu:

Młody, niezwykle utalentowany chłopak zostaje ściągnięty do włoskiego klubu Napoli. Trafia w sam środek neapolitańskiego kotła - mafijnych rozgrywek, sukcesów, uwielbienia i skandali. Jego geniusz i charyzma wkrótce robią z Napoli najlepszą drużynę świata. W mieście, w którym piłka to religia, Maradona staje się świętym. Na boisku dokonuje cudów, ale gdy gasną światła, wszystko wymyka się spod kontroli. Diego nie potrafi udźwignąć swojej sławy, a miasto, które zrobiło z niego boga, z dnia na dzień staje się jego przekleństwem.

Link wydarzenia tutaj: http://www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKonesera/

UWAGA - WYNIKI KONKURSU

1 podwójne zaproszenie na Kino Konesera - na środę, 28 sierpnia, godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywa Pan Dariusz Zwierzchowski. 

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ