Konkursy

„Dogonić marzenia” w Kinie Kobiet. Wyniki konkursu!

2019-10-27 13:00:00 Kino Helios

28 października w poniedziałek godz. 18:30 (stoiska naszych Partnerów już od 17:30) zapraszamy na kolejne babskie spotkanie z cyklu Kino Kobiet.

Kino Helios
Kino Helios

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

28 października - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Pokażemy film „Dogonić marzenia” - prawdziwą historię o pasji, rodzinie, przyjaźni oraz walce o własne marzenia. Przyjdź i baw się dobrze razem z nami! 

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Jak na każdej imprezie, pamiętamy o motywie przewodnim!

Termin naszego spotkania jest tuż przed świętem Halloween, więc na Kino Kobiet przebieramy się za strachy. Strach się nie przebrać.

Więcej szczegółów - https://www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKobiet/

 

UWAGA - WYNIKI KONKURSU

Prawidłowe odpowiedzi na pytanie: Podaj trzy tytuły filmów, w których grała reżyserka filmu „Dogonić marzenia” Rachel Griffiths? Brzmi m.in.: Wesele Muriel, Więzy miłości, Sześć stóp pod ziemią, Duża mała Ania, Blow, Ratując pana Banksa, czy Przełęcz ocalonych.

 

Podwójne zaproszenie na film „Dogonić marzenia” - na poniedziałek o godz. 18.30 w Kinie Helios zdobywają: Pani Agnieszka Lewkowicz, Pani Beata Chajduk oraz Pani Agnieszka Kuświk-Dziadek.

 

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ