Kultura

Dlaczego warto przyjechać do Gołuchowa? Dowiecie się podczas Kulturalnej Środy!

2022-05-16 10:30:00 red. za Komoda Club

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Już w najbliższą środę, 18 maja kolejne spotkanie z cyklu Kulturalna Środa w Komodzie!

Kulturalna Środa
Kulturalna Środa

Najbliższa Kulturalna Środa odbędzie się pod hasłem "PRZYJEŻDŻAJCIE DO GOŁUCHOWA". 18 maja o godzinie 18.00 w Komodzie Club ul. Niecała 6a w Kaliszu gościć będziemy Panią Walerowicz-Wojtkowiak z Gołuchowskiego Centrum Kultury ZAMEK, Panią Paulinę Vogt- Wawrzyniak z Muzeum Zamek w Gołuchowie oraz Panią Alicję Antonowicz z Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Będzie kulturalnie, historycznie przyrodniczo i bajkowo.

Kulturalne Środy to cykl spotkań z ciekawymi ludźmi, twórcami artystycznymi z różnych dziedzin, stowarzyszeniami historyczno-literackimi, młodymi adeptami sztuki wokalnej, tańca, czy rękodzieła artystycznego.

Komoda Club, ulica Niecała 6a. Wstęp wolny.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować