Dla niej wszystko

2011-04-07 13:33:01 CafeCalisia.pl

John (Russell Crowe) i Lara (Elizabeth Banks) Brennan są kochającym się małżeństwem. Ich świat wali się w gruzy z chwilą, gdy Lara zostaje oskarżona o zabójstwo swojej szefowej i aresztowana

John samotnie wychowuje synka i walczy o udowodnienie niewinności żony. Ta zostaje jednak skazana na długoletnie więzienie. Po odrzuceniu ostatniej apelacji Lara załamuje się i próbuje popełnić samobójstwo. Ponieważ wymiar sprawiedliwości zawiódł, John dochodzi do wniosku, że pozostało mu tylko jedno wyjście. Kontaktuje się z Damonem Penningtonem (Liam Neeson), byłym przestępcą, który opisał historię swoich wielokrotnych ucieczek z więzienia. Na podstawie uzyskanych od niego informacji i wskazówek zaczyna konstruowanie szczegółowego, precyzyjnego co do minuty planu działania.
Zapraszamy!
pn. - pt. 9- 21
sb- ndz 10-21

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ