Społeczne

Delegatura WOW NFZ w Kaliszu już w nowej siedzibie. Zaprasza klientów na ul. Skarszewską 42A

2021-03-03 09:30:00 Delegatura WOW NFZ w Kaliszu

Po 20 latach kaliska Delegatura WOW NFZ przeprowadziła się z ul. Kolegialnej 4 na Skarszewską 42A. W nowej lokalizacji podniósł się komfort obsługi klientów. Jest bardziej dostępna dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Delegatura działa przy ul. Skarszewskiej od poniedziałku, 1 marca.

Delegatura WOW NFZ w Kaliszu
Delegatura WOW NFZ w Kaliszu

W nowej siedzibie możliwa jest bardziej komfortowa obsługa klientów. Dzięki osobnemu wejściu z przyziemia i windzie, której nie było w dawnej lokalizacji, jest ona dostępna dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami.

Siedziba wraz z Salą Obsługi Klienta znajduje się w budynku położonym w pobliżu innych placówek ochrony zdrowia (Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Toruńskiej, Oddziału Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Kaliszu, Stacji Krwiodawstwa oraz Wydziału Medycznego PWSZ), dobrze skomunikowanym ze wszystkimi dzielnicami miasta.

Lokalizacja w przyziemiu oraz sposób aranżacji pomieszczeń zostały zaprojektowane m.in. z myślą o osobach niepełnosprawnych. Sala obsługi klienta jest nowoczesna i przestronna. Jest tu także klimatyzacja oraz osobna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – wylicza Helena Małgorzata Rokicka, kierownik delegatury WOW NFZ w Kaliszu. – Obok budynku są miejsca parkingowe, w tym wydzielone dla osób z niepełnosprawnością. Wszystko to, zgodnie z przyjętą przez NFZ strategią, podnosi standard obsługi klientów oraz ułatwia im szybkie i komfortowe załatwianie takich spraw, jak: potwierdzanie profilu zaufanego, logowanie na konto IKP, wydawanie kart EKUZ, potwierdzanie zleceń na wyroby medyczne.

Delegatura przy ul. Skarszewskiej 42A w Kaliszu jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Numery telefonów do delegatury pozostały bez zmian. Osobne wejście znajduje się z tyłu wejścia głównego do budynku.

Ze względu na sytuację epidemiczną, obsługa klientów odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nad ich przestrzeganiem czuwa koordynator obsługi klientów. Przy jednym stanowisku obsługiwana jest jedna osoba, klienci muszą mieć zakryte usta i nos oraz dezynfekować ręce. Pracownicy NFZ pracują za szybami ochronnymi.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ