Motoryzacja

Dachowanie na ulicy Piskorzewskiej. Za kierownicą pijany obywatel Ukrainy

2022-07-04 10:00:00 BK

W nocy, z 3 na 4 lipca, w rejonie ulic Długosza i Piskorzewie w Kaliszu doszło do zdarzenia drogowego. Osobowy volkswagen uderzył w ogrodzenie a następnie dachował. 

Pomoc Drogowa Kalisz - Assistance24h.eu
Pomoc Drogowa Kalisz - Assistance24h.eu

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Piskorzewskiej i Długosza. O sytuacji powiadomił służby świadek. 

- Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń, w nocy w rejonie ulicy Długosza doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen 19-latek, obywatel Ukrainy, nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, na skutek czego utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji przy ulicy Długosza. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wskazało blisko 2 promile. Mężczyzna stanie przed sądem - informuje kom. Witold Woźniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Według świadka, kierowca jak i pasażerowie wysiedli z pojazdu o własnych siłach a następnie oddalili się z miejsca zdarzenia.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować