Biznes

Czy wiesz, że Twoje auto uwielbia, kiedy robisz zakupy w Galerii Amber? Może skorzystać ze SPA dla samochodów w Car XPerts !

2022-08-01 07:00:00 reklama@calisia.pl

Jeździsz do Galerii Amber na zakupy? Czy wiesz, że teraz w trakcie, kiedy poszukujesz dla siebie sukienki albo butów, a może siedzisz w kawiarni ze znajomymi - możesz umyć i wyczyścić swoje auto?  Taka kosmetyka nie zajmuje dłużej niż film w Kinie Helios w Galerii Amber. Nowo otwarta myjnia ręczna Car XPerts to wspaniała możliwość kompleksowego, szczegółowego wyczyszczenia auta przez specjalistów z użyciem profesjonalnych środków. Myjnia zapewnia, że bazuje wyłącznie na środkach czyszczących najwyższej jakości - firmy Sonax.

Parking Myjnia AMBER
Parking Myjnia AMBER

Myjnia ręczna Car Xperts - to nowe studio detailingowe na mapie Kalisza

Myjnia oferuje szeroki wachlarz usług dla posiadaczy czterech kółek. Oprócz dokładnego mycia i czyszczenia aut, skuterów, busów myjnia proponuje także polerowanie i zabezpieczanie lakieru, powłoki ceramiczne, grafenowe, woski do konserwacji i nabłyszczania lakieru, pranie tapicerki, czyszczenie i konserwację skór. 

Tutaj można też nałożyć powłokę hydrofobową czyli niewidzialną wycieraczkę - najnowszy sposób, aby w trakcie deszczu nie używać wycieraczek i jechać bezpiecznie.

Równocześnie 6 aut pod prysznicem! 

W myjni znajduje się 6 stanowisk dla pojazdów,  co oznacza, że specjaliści równocześnie mogą zajmować się 6 autami. Jeśli chcesz zlecić kompleksową pielęgnację auta - zostaw je na 1,5 - 2h.  Jeśli myślisz o myciu ręcznym z woskiem - wystarczy niecała godzina.  Zatem jeśli wpadasz do Galerii Amber na szybkie zakupy,  możesz wyjechać z nimi  czystym autem. To duża oszczędność czasu zwłaszcza dla zapracowanych i zabieganych osób. Warto znaleźć chwilę, aby oddać auto w profesjonalne ręce i odebrać je czyste i lśniące.

Czy jeżdżą z Tobą autem małe dzieci? A może wozisz w samochodzie swojego czworonożnego przyjaciela?

Jeśli jesteś rodzicem małych dzieci - dokładnie wiesz, jak trudno jest utrzymać porządek w aucie. Zawsze znajdą się jakieś okruszki, rozlany napój czy plama po jedzeniu. Z czasem to nie tylko zaczyna wyglądać dziwnie, ale zaczyna wydzielać bliżej nieokreślony zapach. Zatem warto czyścić takie niespodzianki na bieżąco, kiedy nie zdążą jeszcze się  zasuszyć czy zakwitnąć :) 

A co jeśli wozisz w aucie swojego wilczura, który ślini się i gubi sierść? Z takimi niespodziankami też poradzi sobie specjalistyczny sprzęt i odpowiednio dobrana chemia w myjni Car XPerts, która szybko przywróci blask wnętrzu Twojego auta.

Są znane sposoby na rozlany przypadkiem napój, dym papierosowy, przewożenie zwierząt lub nieczyszczoną klimatyzację oraz wiele innych czynników, które mogą sprawić, że w aucie zacznie nieprzyjemnie pachnieć. Temu pomoże ozonowanie – proces przywracający świeżość i dezynfekujący wnętrze Twojego pojazdu. 

 

W myjni w Galerii Amber możesz też umyć auto służbowe / flotowe - Partner MultiWash Kalisz nr 373

Myjnia ręczna współpracuje także z małymi i dużymi firmami oferując atrakcyjny program „Flota”. Jest także punktem ogólnopolskiej sieci MultiWash o numerze 373,  który obsługuje firmy należące do tego programu.

Możemy Twoje auto zabrać z jednej lokalizacji, umyć i  dostarczyć pod wskazany adres

Za niewielką dopłatą 20 zł - Myjnia oferuje Klientom możliwość odbioru auta i podstawienia lśniącego i pachnącego świeżością auta - pod wskazany adres. Zapracowany przedsiębiorca lub użytkownik służbowego auta może zatem zlecić odprowadzenie auta do myjni siedząc w wygodnym wnętrzu biura, popracować na laptopie, a ktoś w jego imieniu zajmie się kompleksowo doprowadzeniem auta do czystości. 

Ideą studia Car XPerts jest wysokiej jakości obsługa bezkolejkowa. Zawsze chętnie obsługiwani są także klienci abonamentowi ze swoimi stałymi porami. 

Myjnia oferuje także pakiet przygotowania auta do sprzedaży.

Przyjedź!! My myjemy, Ty błyszczysz!

Zapraszamy do Myjni Ręcznej w Galerii AMBRER

http://myjniarecznagaleriaamber.pl/

Zarezerwuj termin, albo po prostu podjedź! 

Parking poziom nr 1

tel. 533. 815 454

 

 

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować