Społeczne

Czy to było celowe podpalenie? Policja prowadzi śledztwo po zdarzeniu, do którego doszło przy ulicy Podmiejskiej.

2022-08-06 15:50:42 red

Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie podpalenia drzwi w jednym z mieszkań bloku przy ul. Podmiejskiej 29. - Wykonujemy czynności zmierzające do ustalenia i zarzynania sprawców tego zdarzenia – informuje kom. Witold Woźniak z zespołu prasowego KMP.

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Straż pożarna zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała około godz. 6.30 w sobotę, 6 sierpnia - Pożarem objęte były drzwi mieszkania oraz wycieraczka. Zadymieniu uległa klatka schodowa. Ewakuowano 5 osób. W akcji udział brały trzy zastępy PSP oraz zastęp z OSP Dobrzec – informuje dyżurny PSP w Kaliszu.

- Dzisiaj w Kaliszu doszło do podpalenia drzwi do jednego z mieszkań budynku znajdującego się przy ul. Podmiejskiej w Kaliszu. Wykonujemy czynności zmierzające do ustalenia i zarzynania sprawców tego zdarzenia – informuje kom. Witold Woźniak z zespołu prasowego KMP.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować