Biznes

Czy kaliszanie polubili KaliExpress?

2020-12-23 12:30:00 reklama@calisia.pl

Tak się składa, że lubimy wszystko co miejscowe. Firmy lokalne budzą nasze zaufanie. To trochę tak, jak byśmy kupowali coś u naszych sąsiadów. A kiedy taka lokalna firma zapewnia nam nasze codzienne zakupy, w dodatku dowozi je naprawdę szybko i sprawnie, możemy się do niej przyzwyczaić, a nawet ją polubić. Czy KaliExpress.pl zrewolucjonizuje nasze podejście do zakupów spożywczych?

KaliExpress
KaliExpress

KaliExpress.pl, który działa dopiero od początku grudnia, już zyskał pierwszych lojalnych klientów. Co powoduje, że wybierają KaliExpress.pl? Od początku swojej działalności sklep zbiera Wasze opinie poprzez media społecznościowe, w olbrzymiej większości bardzo pozytywne. Wybraliśmy dla Was niektóre z nich, ilustrując proces dostaw zdjęciami:

 

Fot 1. Po otrzymaniu Waszego zamówienia szykujemy zamówione produkty

 

Oszczędzanie czasu:

„Dawno czekałam żeby taki sklep pojawił się w Kaliszu. Zakupy spożywcze robiliśmy dwa razy na tydzień i za każdym razem była to wyprawa. Teraz polegamy głównie na dostawach, dzięki temu oszczędzamy czas. Nie liczymy dokładnie, ale tak około półtorej godziny na tydzień, jak doliczy się dojazd na miejsce.” Magda, gabinet kosmetyczny.

 

Fot 2. Zamówienia pakujemy do samochodu KaliExpress 

 

Oszczędzanie pieniędzy:

„Dla mnie ważne jest oszczędzanie kasy i nawet nie chodzi o ceny, bo są całkiem dobre w Waszym sklepie, ale największa oszczędność bierze się z tego, że jak jesteśmy w sklepie, to zawsze wydajemy więcej niż planowaliśmy, bo kupuje się oczami. U was po prostu zamawiam (wieczorem) to co potrzebuję, podaję godzinę odbioru na następny dzień i zakupy przyjeżdżają do mnie. Myślę, że w ten sposób oszczędzam co najmniej 50 – 60 złotych na tydzień.” Dorota.

 

Fot 4. Zamówienia jadą do Was

 

Bezpieczeństwo:

„Tak zwany wolny zawód może czasami być przekleństwem. Są momenty, że nie mam na nic czasu, a są okresy kiedy nie dzieje się nic. W dodatku, uważam że jestem w grupie ryzyka z COVID, unikam wychodzenia z domu. Polegam na dostawach z tego sklepu, właśnie z tego powodu, że do minimum ograniczyłem kontakty z ludźmi. Lubię KaliExpress za ten drobny ekologiczny gest – że torby w których przywozicie zakupy są papierowe i za punktualność – jak wybiorę godzinę dostawy – zawsze są o czasie.” Maciej, grafik.

Fot 5. Jesteśmy u Was. Proste, prawda?

 

Szybka dostawa:

„Nie korzystałam ze sklepu internetowego, bo lubię mieć to co chcę od razu, bez czekania. Ale jak jednak wyrobiłam w sobie nawyk że zamawiam zakupy rano, nie ukrywam, że w pracy, to mam gotową dostawę u siebie po południu – i bardzo mi to odpowiada. Zamówienie w sklepie zabiera mi dosłownie 10 minut, dlatego, że jestem dość zorganizowana. To jest super wygodna forma kupowania!” Maja.

Czasami musimy zostać w domu...:

„Uziemiło mnie. Nie, nie covid. Zatoki i beznadziejne samopoczucie, spadła odporność może po ostatnich wydarzeniach. Zrobiłam zakupy w KaliExpress.pl Właśnie Pan przywiózł. Wszystko ładnie popakowane. Torby eko, czyściutko. To na ten czas naprawdę dobre rozwiązanie. Dziękuję, będę korzystać.” - Karolina.

Jak widać, kaliszanie odnoszą się dość entuzjastycznie do sklepu . A jaka jest Wasza opinia? Zachęcamy do wysyłania Waszych uwag i opinii w wiadomościach prywatnych na facebooku KaliExpress.pl - https://www.facebook.com/SpozywczyLokalnyInternetowy

Obserwujcie nas również na Instagramie: https://www.instagram.com/kaliexpress_kalisz/

 

 

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ