Czy już wiesz, że kaliszanie wprowadzają się na Osiedle Korczak Park i Wzgórza Kalisza?

2018-12-12 21:06:00 reklama@calisia.pl

Rok 2018 był dla kaliskiej firmy deweloperskiej MTM CONSULTING niezwykle pracowity i intensywny, ale też bardzo owocny, biorąc pod uwagę ilość zrealizowanych inwestycji. Do końca 2018 r ponad 1000 zadowolonych mieszkańców w całej Polsce otrzyma klucze od swojego własnego lokalu.

MTM Consulting realizuje swoje zamierzenia inwestycyjne w całej Polsce między innymi w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Krotoszynie, ale również na Pomorzu Zachodnim: w Rewalu i Mrzeżynie.

Deweloper, każdą swoją inwestycję realizuje zgodnie z dawno powziętą ideą „zdrowej tradycji”, która przejawia się w zastosowaniu tylko wysokiej jakości i przyjaznych środowisku materiałów budowlanych.
Każdy blok jest budowany z ceramicznych materiałów (POROTHERM), docieplony styropianem grubości 20 cm!, tynk barwiony w masie silikatowej, okna trzyszybowe klasy A, szerokie opaski drzwiowe dostosowane do koloru drzwi.

Projektowane Osiedla są harmonijne, estetyczne i wkomponowane w otoczenie. Infrastruktura osiedlowa zabezpiecza miejsca postojowe dla mieszkańców.

Deweloper od lat współpracuje tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi dostawcami i podwykonawcami, by zapewnić najwyższą jakość i staranność w oddawanych lokalach. MTM nie tylko buduje bloki, ale również zapewnia przyjazne i estetyczne otocznie wokół nich. Na osiedlach zatem jest dużo zielonych nasadzeń.

Budynek nr 1 na Osiedlu KORCZAK PARK, został oddany do użytkowania. Znajduje się tam 45 mieszkań z komórkami lokatorskimi w cenie nabycia lokalu, garaż podziemny, szybkobieżna winda. To, co wyróżnia budynki na Osiedlu Korczak Park to przestronne tarasy, które dopełniają jasne i funkcjonalne mieszkania. Wielkość tarasów dochodzi do 16 m2, ale powierzchnia ta, nie jest wliczona do powierzchni mieszkania. Balustrady na tarasach są wykonane z ocynkowanej stali, malowane proszkowo. Wypełnienie balustrad wykonane jest z perforowanej blachy kwarcowej. To kosztowne wykonanie balustrad powoduje iż nie ma potrzeby prowizorycznego zasłaniania balkonów jednocześnie podkreślając estetykę budynku.

Budynki nr 2 i 3 na Osiedlu Korczak Park realizowane są zgodnie z harmonogramem prac. Ich budowa sukcesywnie idzie do przodu, a sprzedaż mieszkań cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.
Osiedle przylega bezpośrednio do Parku nad Krępicą.

WZGÓRZA KALISZA to Osiedle wyrastające na kaliskim Tyńcu. W chwili obecnej realizowany jest drugi budynek, a budowa kolejnego rozpocznie się w 2019 r.

Budynki 1 i 2 na Wzgórzach Kalisza to siedmiokondygnacyjne, nowoczesne obiekty wyposażone w elektryczne windy, osobne kotłownie oraz z tarasem rekreacyjnym o pow. 250 m2!!! na dachu każdego z nich. Widok z tarasu dostępny dla każdego z mieszkańców dowodzi, jak doskonała jest lokalizacja Osiedla. A widok zapiera dech: z jednej strony niezwykła, zwłaszcza wieczorem panorama Kalisza, a z drugiej zieleń lasów w Rożdżałach. Na tarasie znajdują się ławki umożliwiające mieszkańcom odpoczynek w najczystszym punkcie Kalisza. Warto podkreślić, iż budynki z tak obszernymi tarasami na dachu są unikatowe w skali Kalisza, a nawet całej południowej Wielkopolski.
Wokół Osiedla znajduje się mnóstwo terenów spacerowych i ścieżek rowerowych, włączając w to pobliski Szlak NATURA 2000.

Warto podkreślić, iż Osiedle znajduje się w najwyższym punkcie Kalisza, co gwarantuje najczystsze powietrze przy jednoczesnej bliskości Centrum, Ratusza, Parku Miejskiego, Aquaparku czy Trasy Bursztynowej. W niedalekim sąsiedztwie jest stacja rowerów miejskich, szkoła, przedszkole.MTM CONSULTING DEVELOPER
Al.Wojska Polskiego 116, Kalisz
T. 62 760 01 28, +48 537 537 537, +48 537 537 538
e-mail: Piotr@mtmconsulting.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ