Społeczne

Czwarty podejrzany o pobicie policjanta w rękach policji. Zatrzymali go "Łowcy głów"

2019-12-02 23:31:51 BK

“Łowcy Głów”, czyli funkcjonariusze tropiący najbardziej niebezpiecznych przestępców, zatrzymali czwartego sprawcę pobicia 32-letniego policjanta w Kaliszu. Mężczyzna był poszukiwany przez cztery prokuratury. Ukrywał się w Koninie.

Twitter - Wielkopolska Policja
Twitter - Wielkopolska Policja

Czwarty z podejrzanych, prowodyr i najbardziej agresywny zatrzymany dziś wieczorem przez zespół pościgowy tzw. policyjnych „Łowców Głów” z Poznania. Ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu w Koninie. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 

Zatrzymany był poszukiwany przez 4 Prokuratury za przestępstwa kryminalne. W przeszłości przebywając w aresztach śledczych był karany za niestosowanie się do regulaminów. Najprawdopodobniej już jutro wszyscy sprawcy usłyszą prokuratorskie zarzuty.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 1 grudnia nad ranem, na Głównym Rynku w Kaliszu, w rejonie jednego z lokali gastronomicznych. Dotkliwie pobity został funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim po służbie. Trafił do szpitala z poważnym urazem twarzo-czaszki i wstrząśnieniem mózgu.  

Zatrzymani zostali trzej mężczyźni, kaliszanie w wieku 25, 27 i 30 lat. Poszukiwany był jeszcze jeden mężczyzna, który został już ujęty.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ