Motoryzacja

Czołowe zderzenie pojazdów na ul. Starożytnej. Dwie osoby trafiły do szpitala

2021-06-24 15:53:46 red./KM PSP Kalisz/KMP Kalisz

23 czerwca doszło do wypadku w Kalisz na ul. Starożytnej. Było to zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych Hyundai i30 oraz BMW, które w wyniku zderzenia całkowicie zablokowały drogę powiatową Kalisz - Brzeziny.

fot. asp. sztab. Robert Radziszewski
fot. asp. sztab. Robert Radziszewski

- Z ustaleń policji wynika, że 31-letni letni kierowca pojazdu marki Hyundai, przemieszczając się ulicą Starożytną od Kalisza w kierunku Wolicy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zdarzenia z pojazdem marki BMW, którym podróżował 28-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego – informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby – kierowca bmw oraz pasażerka hyundaia. Zostały przewiezione do szpitala.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. 

Po zakończeniu czynności operacyjnych przez policję i usunięciu pojazdów z jezdni przywrócono ruch na drodze. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ