Społeczne

Członkowie Polski 2050 rozdawali naturalne i zdrowe przekąski na Głównym Rynku z okazji Dnia Dziecka. Radni deklarują złożenie wniosku o budowę edukacyjnych placów zabaw

2021-06-02 14:53:22 red

Radni, aktywiści i wolontariusze należący do Polski 2050 z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca na Głównym Rynku w Kaliszu rozdawali zdrowe przekąski - chipsy z warzyw i owoców, którymi częstowali dzieci. Była to też okazja, aby porozmawiać z mieszkańcami o przyszłości i rozwoju naszego miasta szczególnie pod względem budowy edukacyjnych placów zabaw.

fot. Lerachef Studio/źródło: fb/Polska 2050 Kalisz
fot. Lerachef Studio/źródło: fb/Polska 2050 Kalisz

- Chcemy złożyć wszystkim dzieciom i dorosłym najlepsze życzenia – mówi radna miejska Magdalena Walczak – Z tej okazji rozdajemy zdrowe przekąski - chipsy owocowe – dodaje.

- W tym szczególnym dniu jako Klub Radnych Polska 2050 deklarujemy, że w tym roku do budżetu miasta na kolejny rok będziemy składać wnioski o budowę edukacyjnych placów zabaw – mówi radna Barbara Oliwiecka, która dodaje że w rozmowach z rodzicami często podkreślana jest potrzeba uatrakcyjnienia i unowocześnienia placów zabaw.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ